سوالات متداول

به این نرم‌افزار به دیدِ یک دستیار نگاه کنید نه یک معجزه که قراره خودش ربات بسازه و سود بده!

  • ربات‌های معامله‌گر دقیقا چه شکلیَن؟!

هر ربات یک فابله، این فایل رو روی پلتفرم معاملاتی مورد نظرتون کپی می‌کنید تا شروع به کار کنه، پلتفرم یا نرم‌افزار معاملاتی همون جاییه که نمودار به شما نمایش داده می‌شه و خرید و فروش انجام می‌دید.

  • ربات‌هایی که این نرم‌افزار تولید می‌کنه روی چه پلتفرم‌هایی قابل استفاده هستن؟

Metatrader4 - Metatrader5 - TradeStation - MultiCharts - JForex

  • استفاده از این ربات‌ها چقدر می‌تونه سود بده؟

این موضوع کاملا بستگی به دانشِ شما از بازار، میزان وقتی که اختصاص می‌دید و بازار مد نظرتون داره، اعلام کردن یک بازه‌ی عددی برای سود منطقی نیست!

  • برای ساخت و استفاده از ربات، ما باید چه مراحلی رو طی کنیم؟

نیازه اول اطلاعات اولیه و پایه از بازار داشته باشید، تحلیل تکنیکال با دیدگاه معاملات اتوماتیک رو آموزش ببینید، بعد از اون منوهای نرم‌افزار رو بشناسید و از ربات‌هایی که میسازه روی بازار دمو تست بگیرید تا آماده‌ی استفاده‌ در حساب واقعی بشن.

  • از کجا بدونیم که این نرم‌افزار واقعا کار می‌کنه؟

تلاش من دقیقا همینه که مراحل عملکرد نرم‌افزار رو توضیح بدم تا این موضوع رو خودتون تشخیص بدین، مسلما کسی که دوره‌ی آموزشی می‌سازه برای یک نرم‌افزار میاد اعلام می‌کنه که نرم‌افزار خوبیه و ربات‌های سودده می‌ده! اما با دیدن ویدیوهای معرفیِ نرم‌افزار و درکِ مراحل و منطق نرم‌افزار میتونید خودتون نتیجه‌گیری کنید.

  • ربات‌ها رو میشه روی بیتکوین و ارز دیجیتال استفاده کرد؟

اگر ارزهای دیجیتال رو در صرافی خرید و فروش می‌کنید امکان استفاده از این ربات‌ها نیست، اما ارزهای دیجیتال رو می‌شه با کارگزاری‌ها هم معامله کرد، که در اینصورت می‌تویند از ربات‌های متاتریدر که این نرم‌افزار می‌سازه روی ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

(اواخر سال 2020 "اف‌سی‌اِی" اعلام کرد که کارگزاری‌های تحت قراردادش حقِ خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو ندارن، اما هیچکدام از کارگزاری‌هایی که تحت نظر "اِف‌سی‌اِی" هستن به ایران سرویس نمیدن! پس این خبر مربوط به کسانی که با هویت ایرانی در کارگزاری‌ها ثبت‌نام کردند نمی‌شود.)

  • چقدر زمان می‌بره تا نرم‌افزار رباتِ مناسب پیدا کنه؟

این زمان به سه پارامتر بستگی داره، بازارِ مورد نظر شما، تنظیماتی که انجام دادید و میزان انتظارِ شما!

می‌تونه بین 1 ساعت تا یک‌هفته زمان ببره و حتی اگر بازار رو با تنظیماتِ نامناسب در نظر گرفته باشید هیچوقت رباتِ مناسب پیدا نکنه!

  • این ربات‌ها برای بورس ایران قابل استفادست؟

میشه اطلاعات بورس ایران رو وارد این نرم‌افزار کرد تا استراتژی و ربات تولید کنه اما من شخصا این کار رو انجام ندادم و فکر نمی‌کنم استراتژی‌های زیادی پیدا بشه به دلیل کم بودن اطلاعات گذشته‌ی بازار در بورس ایران.

  • شما ربات می‌فروشید؟!

اگر متن رو خونده باشید مسلماً خیر :)

دوره آموزشی الگوتریدینگ و نرم‌افزار "استراتژی کوانت"